Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дизни Пиксар Автомобили Сребрена Колекција Џексон Бура Deecast Автомобил

Дизни Пиксар Автомобили Сребрена Колекција Џексон Бура Deecast Автомобил

DEN 335.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Стилскии брзо, овие сјајни тркачи им оддаваат почит на корените на трките. Нови 1 : 55 скала умре-фрлија карактер возила Од Дизни/Пиксар Автомобили 3!. Верен на филм декос и детали истакнете ја секоја личност. Широк спектар на кул нови и омилени класични ликови со повеќе додадени неколку пати годишно!. Рекреирајте автомобили акција и се смее со умре-фрла во други асортимани од сите три филмови!. Одличен подарок за љубителите На автомобили Дизни/Пиксар!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.