Слатки Прослави Треперење Тиркизна Бонбони Шеслети Тегла, Оз

Слатки Прослави Треперење Тиркизна Бонбони Шеслети Тегла, Оз

DEN 211.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Шестките ви дозволуваат да имате настани со тематика на бонбони што ќе биде тешко да се заборават; направете го вашиот претстоен настан празнична забава или проект за печење сладок успех; бонбони обложени со јадење чоколадо со вкус на бонбони се со дијаметар од околу 3/8 инчи и без глутен; Доаѓа во широк спектар на бои; Секоја продадена одделно Шестки ви дозволуваат да имате настани со тематика на бонбони што ќе биде тешко да се заборават. Направете ја вашата претстојна празнична забава или проект за печење сладок успех. Бонбони обложени со јадење чоколадо со вкус на бонбони топчиња се со дијаметар од околу 3/8 инчи и без глутен. Доаѓа во широк спектар на бои. Секој продаден одделно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.