Иконски Миленичиња Кити Чејс Интерактивна Ласерска Мачка Играчка

Иконски Миленичиња Кити Чејс Интерактивна Ласерска Мачка Играчка

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Новата Интерактивна Ласерска Играчка За Мачки Citty chase ќе го извади вашиот пријател од мачки и ќе се движи за кратко време. Нема повеќе досада и долги часови неактивност за вашето домашно милениче. Вашата мачка ќе го брка ласерскиот зрак низ собата со часови додека ужива во природните инстинкти на нафрлање, шепање и лов. Интерактивната Ласерска Играчка За Мачки Citty chase испушта ласерски зрак на подот или ѕидот постојано менувајќи ги моделите за да го задржите вашето домашно милениче заинтересирано и ентузијастичко. Има пиедестал со ротирачки кристал на врвот кој го насочува ласерскиот зрак и создава промена во насоките. Постојат 3 прилагодувања на брзината-бавно, брзо и случајно. Нема временско ограничување за бавниот и брз режим, но во случаен режим играчката автоматски се исклучува по 15 минути. Играчката има иновативен дизајн погоден за миленичиња со високи безбедносни стандарди. Изработена од цврста абс пластика, играчката е еколошка и квалитетен производ. Работи на триa батерии, не се вклучени.  Интерактивната играчка за мачки испушта ласерски зрак на подот или ѕидот со постојано менување на моделите. Пиедестал со ротирачки кристал кој го насочува ласерскиот зрак и создава промени во насоките. 3 прилагодувања на брзината - бавно, брзо и случајно. Ги усовршува природните инстинкти на вашата мачка за нафрлање, шепање и лов. Работи на триa батерии, не се вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.