Обновен apple iPhone 6s 128gb, Простор Греј-Отклучен GSM

Обновен apple iPhone 6s 128gb, Простор Греј-Отклучен GSM

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој уред е сертифициран од нашиот водечки софтвер во индустријата и е 100% целосно функционален. Овој уред ќе покаже светлосни знаци на употреба како што се гребнатини, гребнатини и прекари на куќиштето и екранот. Вклучен е ѕиден блок и УСБ-кабел. Сим-картичката и слушалките не се вклучени. Apple i Phone 6s 128gb Отклучен GSM 4 G LTE 12mp Мобилен Телефон-Простор Греј (Реновиран) овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.