Тркало Раб за 95-Нисан 200s 15x5. Во Обоен Алуминиумски Раб Директно Вклопување

Тркало Раб за 95-Нисан 200s 15x5. Во Обоен Алуминиумски Раб Директно Вклопување

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Пат Подготвени тркала е темелно тестиран за да се обезбеди квалитет, издржливост и цврстина. Ова тркало ги помина сите потребни безбедносни барања и е конструирано да биде директна замена НА ОЕМ. Целиот наш производ Овде На Патот Подготвен е целосно компатибилен со вашата фабричка опрема, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на : капаци на тркала, сензори ЗА ТПМС, капачиња, навртки за навртки и гуми. Опслужувајќи над 30.000 клиенти во сите 50 држави, ние се сметаме за еден од давателите на врвни тркала во земјата. Се чувствуваат безбедно кога купување на вашиот производ, продавница Патот Подготвени денес! Детали за производот : Производствен Број : 403009 KK0 A, 403009ks1apart Терминологија ПРОЕКТ : 7644 Aaia Бренд ПРОЕКТ : HBCH one Компатибилен - сите наши тркала / бандажи доаѓаат компатибилни со целата oem опрема. One безбедност - ние ги произведуваме сите наши бандажи со дебел дизајн од 2 парчиња за да обезбедиме безбедност и издржливост. 1 вкупна Изведба-прецизноста на нашето производство, издржливоста на Нашиот Челичен Офсет : 40мм. Големина На Раб : 15х5, 5; Централен Отвор : 60,1 мм. Боја Заврши : Насликани. ЦЕЛОСНО КОМПАТИБИЛЕН со ОПРЕМАТА ОЕМ - сите наши бандажи доаѓаат компатибилни со целата фабричка опрема, вклучувајќи сензори ЗА ТПМС, навртки за навртки, стебла на вентили, капаци на тркала, гуми и зимски гуми. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА-Дизајнирана според фабричките спецификации, ова тркало е лесно да се install.To обезбедете точно поставување на тркалата, потврдете ја точната големина на гумата. За ваша референца, подолу вклучивме модел со големина на гума. ОДГОВАРА НА СИТЕ ПОТРЕБИ ЗА ЗАМЕНА НА БАНДАЖОТ-ТРКАЛАТА За замена На Оем Подготвени За Патишта се совршени за замена на едно тркало, целосни размени или потреби за резервни рабови. Дизајниран да скрие погодно во вашиот багажник за времиња кога ќе изгубите раб додека сте на пат. * Забелешка : ова купување не вклучува тпм сензори, навртки за навртки, стебла на вентили или капаци на тркала .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.