Тримери За Адаптер За Напојување Лајман-7862001

Тримери За Адаптер За Напојување Лајман-7862001

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Лајман Моќ Адаптер Тримери-7862001.Универзалниот Адаптер За Напојување На Тример Лајман е совршен додаток за претоварувачи кои користат Тримери За Куќишта Лајман. Со додавање на оваа единица, натоварувачите можат брзо и лесно да го претворат Универзалниот Тример Лајман што ќе се користи со вежба за напојување или шрафцигер за напојување за да работи како тример за напојување. Адаптер За Напојување лајман за Тримери За Лајман.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.