Nitto NT-SN 195 65R T Гума Одговара: 1998 - Форд Контур LX, 1987-Bmw 325i База

Nitto NT-SN 195 65R T Гума Одговара: 1998 - Форд Контур LX, 1987-Bmw 325i База

DEN 3407.04
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Nitto зимски ntsn2 LT195/65 R14 зимски гуми Nitto зимски ntsn2 LT195/65 R14 зимски Гуми Одговара : 1996-99 Mercury Mystique GS 1995 Форд Контура LX Спорт 1996 Форд Контура Спорт 1991-93 bmw 318i База 1986-88 BMW 325 База 1993 Ford Сонда SE 1987 БМВ 325Е БАЗА 1993-97 мазда 626 дхс 1994-95 ФОРД СОНДА БАЗА 1993-97 Мазда Мх-6 База 1995 МЕРКУР МИСТИК Гс Шпре 1996 Инфинити Г20 База 1990-92 нисан строфа ГХЕ 1985 бмв 318И БАЗА 1997 Форд Сонда База 1990-92 МАЗДА 626 БАЗА И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ го вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.