Валтера В46-Б118У315С Внатрешен Прекинувач За Светло-Црна И Сребрена, по Пакет

Валтера В46-Б118У315С Внатрешен Прекинувач За Светло-Црна И Сребрена, по Пакет

DEN 511.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ова Валтера Дијамант Група Рокер Внатрешни Светло Прекинувач Е еден пол еден фрли не-осветлени прекинувач и доаѓа во црно со златни букви. Се продава во комплет од 3. Тип На Производ : Авто Дел. Број на модел : Б118у315с. Димензија На Пакетот На Артиклите : 5.0 "Л х 3.0" В х 2.0 " Х.Тежина На Пакетот На Артиклите : 0.13 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.