Ласко 18 Осцилирачки 3-Брзински Елеганција И Перформанси Пиедестал Вентилатор, 1820, Бела, 20.5Л, Нови

Ласко 18 Осцилирачки 3-Брзински Елеганција И Перформанси Пиедестал Вентилатор, 1820, Бела, 20.5Л, Нови

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Уживајте во ладен ветер во канцеларии, училници, здравствени студија, домови и многу повеќе со 18-инчен Прилагодлив Вентилатор За Елеганција И Перформанси на Пиедесталот Од Ласко. Дарежливото сечило со дијаметар од 18 инчи обезбедува удобен проток на воздух за ладење што е прилагодлив на три тивки, енергетски ефикасни брзини.Со осцилација од 90° и глава на вентилаторот што се прилагодува на навалување, можете да го поставите овој вентилатор на пиедесталот да дува воздух за широко распространета покриеност, создавајќи циркулација на воздухот низ просторијата со нежен ветер кој е секогаш удобен. Целосно прилагодливата висина ви овозможува да го прилагодите нивото на проток на воздух. Елегантниот дизајн на скара и белата боја лесно се вклопуваат во околниот декор. Лесно се склопува и доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција. 3 тивки, енергетски ефикасни брзини. Целосно прилагодлива висина (38" до 54,5") за дополнителна разноврсност. Главата на вентилаторот со навалување назад ви овозможува да го насочите воздухот таму каде што ви треба најмногу. Широко распространета осцилација за покривање на целосна соба. Лесно пренослив. Идеален за големи простории како што се спални соби, дневни соби и домашна канцеларија. Едноставно собрание без алатки. Карактеристики ласкос доверлив безбедносен осигурувач технологија. ЕТЛ наведени за безбедност на производот. 1-година ограничена гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.