Исчезне Повеќенаменски Отворено Јаже, Фт 3 8 Јаже, Камо

Исчезне Повеќенаменски Отворено Јаже, Фт 3 8 Јаже, Камо

DEN 527.20
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Исчезнатото Повеќенаменско Отворено Јаже ви обезбедува 25 стапки јаже од 3/8 инчи, совршено за поставување на вашите ловечки слепи, дрвја, шатори или што било на отворено. Ова сеопфатно, повеќенаменско јаже има нишки со плетенка од 16 носачи, изградени од тврд полипропелен. Ова резултира со безбедно работно оптоварување од 60 килограми со оптоварување на кршење од 600 килограми. Ловците го избегнуваа својот каменолом, мешајќи се во природни средини за да останат скриени, со векови. Изградени врз вродената желба за мешање, производите Што Исчезнуваат Се направени за ловци, од ловци. Натопени со критични карактеристики, користејќи врвни маскирни обрасци на пазарот, нашите производи ви помагаат да ги обезбедите основните најважни работи потребни за да бидете успешни на терен. Доставувајќи самоуверено прикривање на кој било опсег, станете едно со вашиот терен и вашиот преглед ќе Исчезне. ПОВЕЌЕНАМЕНСКО јаже : јажето на Отворено обезбедува сеопфатно, повеќенаменско решение, совршено за да ви помогне при лов на ролетни, поставувања на шатори, дрвја, обезбедување на вашата опрема и што било на отворено. РАБОТНО И КРШЕЊЕ НА ОПТОВАРУВАЊЕ : сеопфатното јаже има безбедно работно оптоварување од 60 килограми и оптоварување на кршење од 600 килограми-јажето е долго 25 стапки во 3/8 инчи. ТЕШКА КОНСТРУКЦИЈА : Јажето е изградено од цврст полипропелен и нуди 16-носечки плетени нишки. КАМО ЈАЖЕ : јаже понудено во камуфлажа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.