Кул Вуе Влечење Огледало Компатибилен Со 1999 - Форд Ф - Супер Должност Ф - Десно Патнички страна в Слепа Точка Агол Стакло Текстура Црна

Кул Вуе Влечење Огледало Компатибилен Со 1999 - Форд Ф - Супер Должност Ф - Десно Патнички страна в Слепа Точка Агол Стакло

DEN 1679.52
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Кул Вју Ретровизорите се вашите најприфатливи огледала за замена НА ОЕ и тие се произведени од најквалитетни материјали отпорни на корозија за да ги издржат сите видови временски услови. Кул Вуе е специјализиран за производство на огледала за сите изработки и модели на возила; Нашите огледала минуваат низ ригорозни временски услови, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате огледала со највисок квалитет. Поддржан од 1-годишна ограничена Гаранција за Кул Вуе-Не можете да погрешите Со Огледалата На Кул Ву!Брановите линии на Огледалните Очила не треба да се користат за да се идентификуваат Загреаните Огледала бидејќи се повеќе и повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала. Кул Vue Влечење Огледало Компатибилен Со 1999-2007 Форд Ф-250 Супер Должност Ф-350 Десната Страна на патниците w/ Слепа Точка Агол Стакло Текстура Црна ОЕ Број : 1 C3 Z17682 JAA. Број на линк : FO1321195. Размена На Дел Број : 1 C3 Z17682 JAA. FO1321195. СПЕЦИФИКИ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување. Откривање На Слепи Точки : Со Аголно Стакло Со Слепи Точки. Вградено Сигнално Светло : Без Сигнално Светло. Боја/Завршница : Текстура Црна. Тип На Преклопување : Рачно Преклопување. Стакло Операција : Рачно Стакло. Загреан : Не-Загреан. Меморија Потсетиме : Без меморија. Забелешки : Телескопски, Еден Замав (нишалки кон вратата) - Двојно стакло. Производ Одговара : Директно Вклопување. Вклучено Е Светло За Локва : Без Светлина За Локва. Продадена Количина : Продадена поединечно. Препорачана Употреба : Ое Замена. Влечење Огледало : Влечење. Компатибилен со следниве возила : Локација : Патнички Страна година(и) Направи Модел Трим 99-2007 Форд Ф-250 Супер Должност Ларијат, XL, XLT 2004-2007 Форд Ф-250 Супер Должност Харли-Дејвидсон Издание, Кралот Ранч 99-2007 Форд Ф-350 Супер Должност Ларијат, XL, XLT 2004-2007 форд Ф-350 супер Должност Харли-Дејвидсон Издание 2003-2007 ФОРД Ф-350 супер должност кралот ранч 99-2007 Форд Ф-450 Супер Должност Ларијат, Xl, Xlt 99-2007 Форд Ф-550 Супер Должност Ларијат, Xl, XLT.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.