Јаглика Отворено Кочија Дневна Перници, Беж

Јаглика Отворено Кочија Дневна Перници, Беж

DEN 479.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Претворете го секој салон за кочии во вашиот двор или двор во вашето ново омилено седиште што ќе ве натера да уживате во свежиот воздух на одличното отворено. Пред да нанесете крема за сончање и да се опуштите на сонце, поставете ја нашата перница за кочии за дополнителна удобност. Оваа перница е создадена со водоотпорна ткаенина, што го прави овој разноврсен додаток кој е совршен за надворешна употреба. Одликувајќи се со нежен и закривен дизајн, оваа шармантна перница ќе го одржува вашиот надворешен декор неспорно стилски цело лето. ДОПИР НА ЛИЧНОСТ : Лесно прилагодете го вашиот двор, палуба или двор со оваа забавна, смела перница за дневна кочија. Со непобедлива комбинација на удобност и беспрекорен стил, овој додаток сигурно ќе го оживее секој простор за одмор. ВОДООТПОРНА ТКАЕНИНА : Нашата перница е покриена со непорозен материјал што го прави чистењето на секое истурање ветре за да можете да го поминете целото лето лежејќи на отворено во удобност. Ве молиме имајте предвид дека оваа перница е водоотпорна и не е водоотпорна. Не потопувајте се во вода. ДИМЕНЗИИ : Изберете додаток кој е совршена големина за вас и вашиот мебел. Оваа дневна перница е 79.00" W x 28.00 "D x 2.00" H. ве Молиме имајте предвид, салоните за кочии се продаваат одделно. ОПЦИИ ЗА БОЈА : Нашите перници доаѓаат во различни опции за боја за да можете да изберете свежа боја за вашиот мебел. НЕМА СОБРАНИЕ : оваа кочија дневна перница е подготвена да се користи директно надвор од кутијата. Не е потребно собрание. Ова доаѓа како збир од два. Вклучува : Две (2) Кочии Дневна Перници. Материјал : Водоотпорна Ткаенина. Состав На Ткаенина : 100% Полиестер. Боја : Беж. Рачно Изработени Детали. Не Е Потребно Собрание. Димензии : 79.00 инчи длабоко х 28.00 инчи широк х 1.00 инчи висок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.