Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
А1хц Прв Впечаток Матри 24 36 Еко-Поли Внатрешна Надворешна Подлога

А1хц Прв Впечаток Матри 24 36 Еко-Поли Внатрешна Надворешна Подлога

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа подлога за стругалка е направена со полипропилен и трошка од гуми. Завршувањето на трошките против лизгање дава дополнително држење на подот и го спречува движењето на подлогата. Оваа подлога има мека површина и гумена водоотпорна подлога за да спречи оштетување на вашите дрвени подови. Заробете ја нечистотијата, калта и водата пред да стигне до вашиот тепих. Спречете ги кучињата, мачките и миленичињата да внесат нечистотија во вашиот дом. Ставете ја вашата подлога внатре во влезот и спречете ги децата да внесат нечистотија во вашиот дом. Едноставно протресете, четкајте или вакуумирајте за лесно чистење. КОРИСТЕТЕ внатрешно или НАДВОРЕШНО - БЕЗБЕДНО тврдо дрво, мермер, плочка, ламинат, тепих, винил, бетон, палуби. ФАЌА И ДРЖИ ВОДА-држи вода . Гребен дизајн и полипропиленска граница чувајте вода и остатоци на подлогата, а не на подот. ПРЕМИУМ КОНСТРУКЦИЈА висока 3/8 инчи. ИЗДРЖЛИВ и ЕДНОСТАВЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ-Протресете или вакуумирајте за да ја отстраните нечистотијата, исчистете го цревото и исушете ја линијата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.