Ремек-дела Панорамски Загатка-Ncaa Мисисипи Државниот Булдози Центар Поглед

Ремек-дела Панорамски Загатка-Ncaa Мисисипи Државниот Булдози Центар Поглед

DEN 399.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ова Ремек-Дела NCAA 1000pc 13" x 39" Панорамски Мисисипи Државниот Универзитет Загатка карактеристики на поглед од седиштето на небото кутија На Дејвис Вејд Стадион Мисисипи Држава Со такви неверојатни детали дека тоа е заедничко за вас да се најдете како дел од фотографијата!За да се намали неговото влијание врз нашата околина, иверицата што се користи во оваа загатка е изработена од рециклиран материјал. Мисисипи Државата Дејвис Вејд Стадион Загатка. Д-Р Играчка Награда За Извонредност - 100 Најдобри Играчки. Официјално Лиценциран Колегиум Производ. 1000 Парчиња во завршена загатка од 13 инчи на 39 инчи Погодна за врамување кога е составена. Дебела рециклирана табла за загатки и парчиња со случајно сечење обезбедуваат цврсто вклопување и создаваат забавно искуство. Ремек - Дела-Американска Компанија За Загатки И Игри. Ние стоиме зад нашите производи и гарантираме задоволство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.