Живописни Перформанси Турбополнач Нафта Линија За Напојување Нога Должина

Живописни Перформанси Турбополнач Нафта Линија За Напојување Нога Должина

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Живописен Унив Комплет За Нафта 4ft тефлон наредени S. s. црево со две-4an женски фитинзи претходно составен Бренд : Жив Број На Дел : 10277 Оддел За Производи : Измислица Категорија На Производи : Комплети За Нафтени Линии Под Категорија : Виб Нафтени Линии КОМПЛЕТИ UPC : 690092130459 Должина : 6 инчи Ширина : 5,9 Инчи Висина : 0,9 Инчи Тежина : 0,28 фунти Проп65 Предупредување Производите На Нафтениот Систем со живописни Перформанси Се Дизајнирани И произведени Според Најголем Стандард по квалитет И сигурност И ја заслужија довербата На индустриските професионалци ширум Светот. Нашата консолидирана понуда делува како едношалтерско решение и е остварлив избор за сите индустриски апликации. Универзален Комплет За Нафта. Вкл. - 4 Женски Фитинзи и 4 стапки. Црево. Тефлонски Наредени Нерѓосувачки Челик.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.