Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Екена Милворк 1 2 W 32 D 44 H Тортон Блок Мазна Заграда w Офсет Заграда, Даглас Ела

Екена Милворк 1 2 W 32 D 44 H Тортон Блок Мазна Заграда w Офсет Заграда, Даглас Ела

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Додадете природна убавина во секој внатрешен или надворешен проект со посебен западен црвен кедар или ела од даглас. Рустикални дрвени загради, корбели, гребени опашки и гледачи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сок од дрво со користење на кој било производ од Рустикалната Колекција На Екена. Автентични детали и изработка. Изработени Од најдобрите Северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете летниковци, перголи, тремови и влезови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.