Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
'Рѓа-Олеум Тестори Спреј Креда Тимови Колекции, Црвена И Бела, Оз. Пакет

'Рѓа-Олеум Тестори Спреј Креда Тимови Колекции, Црвена И Бела, Оз. Пакет

DEN 159.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карактеристики креда со спреј содржи 1 од секоја боја на надворешните површини во полињата за игри, знаци или ремек-дела на отворено, тресењето и прскањето веднаш се претвора во прав додека излегува од конзервата создавајќи кул изглед на креда на тротоарот со спреј може да влијае на прскање на трева, асфалт, стакло или снег лесен за употреба прскајте преку матрици напишете на стакло или бои на слоеви за забава и уникатно на отворено артнонетоксичните бои се безбедни за вегетација и миленичиња природно се мијат со воден пакет од 2 спецификации завршница : црвена и бела земја на потекло : соединети американски држави тежина : 9,09 фунти - ску : трвал122496 рѓа-олеум тестори спреј тимови колекции, црвена и бела, 12 мл., 2 Пакет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.