Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Обновен HP 15-bs144wm 15.6 HD Екран на Допир i3-5005U 2ghz Intel HD Графика 4GB RAM 500GB HDD Победа Дома Црвено

Обновен HP 15-bs144wm 15.6 HD Екран на Допир i3-5005U 2ghz Intel HD Графика 4GB RAM 500GB HDD Победа Дома Црвено

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

*Оваа ставка Е РЕНОВИРАНА. Детали за производот : Производител : Hp Серија : Модел : 15-bs144wm Големина На Екранот : 15.6" Екран На Допир : ДА Процесор : i3-5005u Брзина : 2 GHz RAM МЕМОРИЈА : 4gb Хард Диск : 500 GB Оперативен Систем : Windows 10 Home Реновиран HP 15-bs144wm 15.6" HD Екран на Допир i3-5005 U 2 GHz INTEL HD Графика 5500 4 GB Ram 500gb hdd победа 10 насловна црвена Овој Производ Можеби Не Е Сертифициран Од Производителот, Но е професионално Проверен, тестиран и ИСЧИСТЕН ОД реставрирани програмски продавачи И ДОБАВУВАЧИ. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.