Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мачка Кора 3. Кт Кук н Сервирај

Мачка Кора 3. Кт Кук н Сервирај

DEN 374.08
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

краток опис не е достапен Сервирањето "Готвач" ви овозможува да подготвите здрави оброци со едно тенџере за семејни ноќи или мали вечери; Гответе, сервирајте, чувајте и ставете го во машина за миење садови кога ќе завршите; тоа е совршено решение за домашниот готвач во движење. Стилскиот сад од бамбус обезбедува елегантен начин да го донесете оброкот веднаш од шпоретот или рерната на масата, а исто така помага да се загреат цевките за храна. 18/10 нерѓосувачки челик, издржлив и отпорен на корозија. Дизајн за заштеда на простор, парчиња гнездо за компактно складирање. Садот за Сервирање бамбус изолира за да ја одржува храната топла подолго. Димензии : 9.5 "х 13 " х 6.1".- ШКУ : МРТМ6159.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.