Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
ДВС-Стандарден Прекинувач За Електричен Прозорец Одговара изберете: ЛИНКОЛН МКХ, 2007-ЛИНКОЛН МКЗ

ДВС-Стандарден Прекинувач За Електричен Прозорец Одговара изберете: ЛИНКОЛН МКХ, 2007-ЛИНКОЛН МКЗ

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

SMP DWS - 791 Стандарден Прекинувач За Прозорец За Напојување одговара на 2007 Линколн MKX; 2010-2007 Линколн MKZ; 2010-2007 Линколн Навигатор; 2006 линколн Зефир прекинувач За Директно вклопување Oe-замена ефикасно ја враќа функцијата на прекинувачот за напојување на прозорецот. Проводниците од бакарна легура обезбедуваат супериорна електрична спроводливост со ниски отпорни загуби. Робустен дизајн и висококвалитетни материјали ги задоволуваат строгите барања на денешниот професионалец за услуги. Како глобален производител на прекинувачи, ние одржуваме целосна контрола на квалитетот во текот на производствениот процес и го произведуваме секој прекинувач на ое спецификации за да обезбедиме правилно вклопување, форма и функција. Прекинувач За Електричен Прозорец. Одговара Изберете : 2007 ЛИНКОЛН МКХ 2007-2010 ЛИНКОЛН мкз 6 Цил 3.5 Л 2007-2010 ЛИНКОЛН НАВИГАТОР 2006 ЛИНКОЛН ЗЕФИР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.