Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хартија И Плик Џеб Проширување На Датотека, Црна, 1 Пакет, Големина Буква, 13

Хартија И Плик Џеб Проширување На Датотека, Црна, 1 Пакет, Големина Буква, 13

DEN 243.04
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Џем Хартија 6 Џеб Хармоника Папки чувајте ги сите ваши трудови безбедни, додека изгледате професионално и елегантно. Со димензии 9 х 12 инчи, овие датотеки ви даваат многу простор за тој голем проект што доаѓа, документи за кои е потребно поднесување или простор за вашите сметки! Секој од нив е изработен од издржлива пластика и има млазно-црна боја. Внатре има шест џебови и има јазичиња во боја на врвот. Постојат две јасни пластични картички за белешки слотови кога датотеката се отвора и затвора со две мали црни копчиња за прицврстување. Големина : Боја : Црна Количина : Продадени Поединечно Црна Проширување На Папката Со Датотеки. Има 6 џебови и се одликува со затворање на копчето. Количина : Се Продава Поединечно. Проширување на датотеката карактеристики 6 џебови со јазичиња(вклучени јазичиња!), 2 Слотови За Визит-Картички и брзо затворање. Совршено за одржување организирано на училиште, околу домот и во канцеларија!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.