Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Квалгеар ВТ1-МЦ-50-П Само-Фаќање Кабел Врски, 1 2 6

Квалгеар ВТ1-МЦ-50-П Само-Фаќање Кабел Врски, 1 2 6

DEN 255.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Безбедни мрежни кабли, кабли за напојување и повеќе со Користење На Квалитетни ВРСКИ ЗА Кабли VT1-MC-50-P. Тие помагаат да се намалат заплеткувањата и да се одржуваат уредни, уредни и надвор од патот различните жици на компјутерот. Еднократно, тие се прилагодливи за толку цврсто вклопување колку што ви треба. Ова исто така го отстранува барањето за нивно сечење кога треба да ги олабавите каблите. Овој пакет содржи Педесет 0,5" х 6" само-Фаќање врски во различни бои. Qual Gear VT1-MC-50-P Кабелски Врски За Самоприфаќање, 1/2 "x 6", Избрани, 50 Врски во Поли Торба : врски за самоприфаќање За Повеќекратна Употреба. Димензии : 12мм х 150мм. Вкупна количина : 50 парчиња. Пакет : поли торба содржи 50 кабелски врски за повеќекратна употреба. Достапно во различни бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.