Стерлинг Сребрена Црвена Емајл Срцев Прстен

Стерлинг Сребрена Црвена Емајл Срцев Прстен

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ова е шармантен срцев прстен од Изрази Што Се Редат. Изработен е од сребро обложено со родиум. Овој прекрасен, нареден прстен од 2,5 мм има црвена емајлирана површина со убав дизајн на срцето. Ова парче накит ќе ви биде омилено во годините што доаѓаат. Достапно во големина 5. Изразете се на уникатен и забавен начин Со Новата Колекција Изрази Што Може да се Редат. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, совпаѓате и редите заедно, што ќе ви овозможи да го промените вашиот стил во еден момент. Изразите што се редат нудат накит изработен од сребро, живописно емајлиран, позлатен 14кт, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се нареди.Метална Тежина : 2,07 Грама Накит Тип : Стил На Финирање : Реден Дизајн На Срце Ринггендер : Женски метал : Сребрена Сребрена Боја : Боја На Бела Емајл : Ширина На Црвена Лента : 2,5 Ммринг Големина : 5 цврсти вашиот предмет пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Складирани Изрази Стерлинг Сребрен Црвен Емајлиран Срцев Прстен : Полиран готов емајл позлатен за да се спречи оцрнување изработени Во Изрази на сребрени стационари достапни во повеќе големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.