Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Добро Ткаени Добри Вибрации Луиза Модерна Геометриска Руменило Розова 2'7 7'3 Тркач Килим

Добро Ткаени Добри Вибрации Луиза Модерна Геометриска Руменило Розова 2'7 7'3 Тркач Килим

DEN 3471.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Светлите, разиграни бои и динамичните геометриски обрасци и даваат На Колекцијата Добри Вибрации остро, модерно чувство. Акцентите на моделот се закосени за уникатна 3д текстура, а предивото е меко под раката и кадифен под ногата. Мека, кадифен предиво. 0,4" висина на купот. Светли, разиграни бои. Фрли слободен предиво. 100% Полипропиленски Куп. Безбедно за дрвени подови. Издржлив и лесен за чистење. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.