Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кејн Тандерболт М Кабел, 9'

Кејн Тандерболт М Кабел, 9'

DEN 815.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Каблите со Грмотевици канекс се совршено решение за да добиете брзина на пренос на податоци со високи перформанси за вашите периферни уреди и да работите со најновите дисплеи со висока резолуција-Како Што Се Приказот На Apple Thunderbolt, minidisplayport дисплеи, па дури И најновите 4 K HDTV. Бидете сигурни да земете неколку кабли За Гром Канекс до синџирот на маргаритки повеќе периферни уреди компатибилни со Гром на Вашиот Mac-без да ги намалите перформансите. Канекс Гром М2м Кабел, 9' : брзини на пренос На Податоци до 20 Gbps со Гром 2. Компатибилен со постојните уреди За Прикажување И Гром 2. Работи со уреди со громови со синџири со маргаритки. 9'.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.