Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женско Викторијанско Печатено Здолниште Со Молив

Женско Викторијанско Печатено Здолниште Со Молив

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Белата Марка Женско Викторијанско Печатено Здолниште Со Молив ќе ве натера да излезете со доверба во секоја социјална пригода. Ова колк гушкање молив здолниште контури на вашето тело во повеќето ласкави начин. Комбинацијата на растеглива ткаенина гарантира дека ќе ви биде удобно цел ден. Белата Марка Женско Викторијанско Печатено Здолниште со Молив има невидлив патент одзади што го олеснува лизгањето и исклучувањето. Белата Марка Женски Викторија Печатени Молив Здолниште . 95% Полиестер/5%Спандекс . Молив Здолниште . Печатени . Невидлив патент . машина за перење ладно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.