Флеш Мебел Комерцијални Одделение Потресени Жолта Метал Затворен - Отворен Редење Стол

Флеш Мебел Комерцијални Одделение Потресени Жолта Метал Затворен - Отворен Редење Стол

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Зачинете ја вашата кујна или трпезарија со додавање на овој шарен метален стол на вашата трпезариска маса. Оваа метална трпезариска столица убаво се спојува со не само метални маси, туку и со стаклени и дрвени трпезариски маси. Без разлика дали вашиот домашен декор е излитен шик, традиционален или индустриски стилизиран, ќе се изненадите колку лесно овој метален стол што може да се собере ќе се вклопи со вашиот постоечки декор. Бистро столици додадете трендовски изглед на стариот свет во вашиот ресторан и ќе додадете малку боја на мебелот во соблекувалната на вашиот вработен. Во овие кул шарени столови можат да уживаат сите, средношколците и студентите сакаат да гледаат трендовски мебел што се користи во нивните училишта. Потресениот метален стол има закривен грб со вертикална летва заедно со стабилизирачка вкрстена заграда. Вашиот шарен стол за јадење ќе трае подолго благодарение на пластичните штитници за браник кои го штитат финишот на столчињата кога се наредени. Додека се користи надвор на палубата, базенот или дворот, ќе бидете воодушевени кога ќе откриете дека овие столови за редење на отворено вклучуваат дупки за одвод за да спречите здружување во центарот на седиштето. Ова се преведува на побрзи времиња на пресврт на седење во вашата зафатена установа. Овој тренд-поставување затворен отворен трпезариски стол ќе направи одличен додаток во вашата кујна, трпезарија или ресторан. Измешајте и совпаѓајте ги боите за да ја направите вашата трпезарија и надворешниот простор за живеење да се појават со боја. За долговечност, треба да се внимава да се заштити од долги периоди на влажно време. Комплет од 4 Столици Во Стилот На Метални Бистри. 500 фунти. Капацитет На Тежина. Магацинот Количина : 8. Закривен Грб Со Вертикална Летва, Завршна Рамка Обложена со Прав. Дупките за Одвод на седиштата помагаат при сушење, Големина На Седиштето : 12-14"W x 14" D. Вкрстената Заграда под седиштето обезбедува дополнителна стабилност, Малите Капачиња на вкрстената заграда ја штитат завршницата кога се наредени. Заштитник На Подот Гумени Лизгалки. Лесен Дизајн. Дизајниран за Внатрешна или Надворешна Употреба. Дизајниран за Комерцијална или Станбена Употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.