Scrubstar женски Шармантни Срца V - Вратот За Печатење На Вратот

Scrubstar женски Шармантни Срца V - Вратот За Печатење На Вратот

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сладок принт кој сигурно ќе донесе насмевка на вашето лице - и на вашите пациенти. Овој Врв На Вратот Е изработен со земја пријателска, етичка ткаенина и покриен со низа срца и контраст околу вратот и џебното врзување. Карактеристиките вклучуваат мека завршница, 4-насочно истегнување, мал џеб за комунални услуги и полите на кошулата. в-вратот со контраст деколте. 2 пространи предни џебови за лепенки со 3-ти мал помошен џеб. полите на опашката на кошулата за стил и леснотија на движење. мека 4 начин се водат ткаенина. ткаенина погодна за земјата со украсни акценти на бартак. рециклиран полиестер, полиестер, спандекс мешавина. машина за перење, лесна нега.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.