Бебе Момче Кратки Чорапи, 6-пакет

Бебе Момче Кратки Чорапи, 6-пакет

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Вашиот Мал Мвп Ќе Биде Подготвен Да Се Смее И Да Игра Во Секој Пар Од Овој Спортски 6-Пакет Момчиња Гаранимали Кратки Чорапи. Изработени од Полиестер и Спандекс, Тие се Супер Меки И Удобни, Но Сепак Издржливи и Се Перат Во Машина. Тој ќе Ги Сака Светлите Бои и Спортските Теми, А Вие Ќе Ви се допадне Како Тие Остануваат Ставени Над Неговите Мали Тути. Достапно Во Различни Големини За Бебиња И Мали Деца. Вашиот Мал Мвп Ќе Биде Подготвен Да Се Смее И Да Игра Во Секој Пар Од Овој Спортски 6-Пакет Момчиња Гаранимали Кратки Чорапи. Изработени од Полиестер и Спандекс, Тие се Супер Меки И Удобни, Но Сепак Издржливи и Се Перат Во Машина. Тој ќе Ги Сака Светлите Бои и Спортските Теми, А Вие Ќе Ви се допадне Како Тие Остануваат Ставени Над Неговите Мали Тути. Достапно Во Различни Големини За Бебиња И Мали Деца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.