Ландау Чистење Зона Опуштено Одговара 3-Џеб Еластична Карго Чистење Панталони за Жени 83221

Ландау Чистење Зона Опуштено Одговара 3-Џеб Еластична Карго Чистење Панталони за Жени 83221

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и униформи со универзална привлечност. Овие медицински панталони со ткаенина што дише се лесни за нега и нудат поудобно вклопување. Овие панталони обезбедуваат привлечност со елегантно сечење со права нога и се идеален избор за секојдневна работа. Појасот со врвка овозможува оптимална безбедност кога станува збор за поставување на повеќе големини и форми. Без разлика дали Станува збор За Пилинзи За Ландау за мажи или жени, ние сме познати по тоа што произведуваме пилинг што работи напорно како и вие! Класично Опуштено Вклопување-Великодушно сечење за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење;поплинската ткаенина На нашата зона за Чистење е направена за дишење, издржливост и лесна нега. Овој материјал има живописни бои кои траат подолго и можат да издржат комерцијално перење алишта потребни за премиум медицински униформи, но сепак понудени по цена на вредност.;Дише;Отпорен На Избледување;доволно Издржлив за комерцијални алишта;3 Џебови : 1 двоен товарен џеб, 1 единечен товарен џеб;Висококатница тројно-еластична половина за сигурно покривање при активно движење;ладно миење Во Машина со слични бои. Не избелувајте. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Високо издржливи, индустриски алишта одобрени.; Редовно : 31 "Инсеам, Ситни : 28 1/2" Инсеам, Висок : 33" Инсеам;Големина Средно Отворање На Ногата : 17.625".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.