Dreamline Unidoor 53-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Со Полици Во Сатенска Црна Боја

Dreamline Unidoor 53-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Со Полици Во Сатенска Црна Боја

DEN 4799.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Едната Врата Од Соништата е врата за туширање без рамка дизајнирана во чекор со современите трендови на пазарот. Елегантниот дизајн и неверојатниот опсег на големини се комбинирани Во Едната Врата за изгледот на сопствено стакло со неспоредлива вредност. Ексклузивен Чистокрвен водоотпорен и отпорен на дамки стаклен слој додава супериорна заштита од дамки и е речиси без одржување. Со чисти линии, модерни акценти и луксузен изглед, колекцијата Унидор додава безвременски стил на секој простор во бањата. Големина на моделот : 53-54 инчи. В х 72 во. Ж; Прошетка-Во Отворање : 28 во.; Конфигурација : Врата За Туширање со Внатрешен панел. Премија 3/8 во. (10мм) сертифицирано калено стакло; ексклузивна Чиста вода И стаклена обвивка отпорна на дамки. Вградениот панел е прикачен на ѕидот со анодизиран алуминиумски профил; профилот На Ѕидот дозволува 1 инчи. на прилагодување за ширина или надвор од водоводот (нерамни ѕидови).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.