Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Делфи Та Управување Вратоврска Прачка Крајот Одговара избери: 1979-СААБ 900, 1975-СААБ 99

Делфи Та Управување Вратоврска Прачка Крајот Одговара избери: 1979-СААБ 900, 1975-СААБ 99

DEN 1904.96
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нашата технологија за безбедност НА ОЕ е опремена со милиони возила ширум светот и ние ја применуваме нашата експертиза ЗА ОЕ во нашето портфолио за управување со резервни пазари.  Делфи тестови до крајност ЗА перформанси НА ОЕ на секој чекор : нашите делови издржуваат температури под -40 Степени Целзиусови и над 120 Степени Целзиусови и се изложени на 720 часа спреј за сол.  Обемната димензионална и материјална анализа на делфи обезбедува најдобра компатибилност помеѓу ое и резервниот дел. Делфи ТА1748 Врата Прачка Крајот Дополнителни Карактеристики Боја : Сива. Заврши : Обложени. Одговара Изберете : 1979-1990 СААБ 900 1975-1980 СААБ 99 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.