Марвел Доктор Стрејнџ Во Мултиверзумот На Лудилото-Мајстор Мордо Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Марвел Доктор Стрејнџ Во Мултиверзумот На Лудилото-Мајстор Мордо Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 479.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овие Трендови Меѓународни Марвел Доктор Чудно во Мултиверзумот На Лудило-Мајстор Мурдо Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.