Самсил Гроздобер Хардбек-флип капак за таблет-ПВЦ-тан-10.1

Самсил Гроздобер Хардбек-флип капак за таблет-ПВЦ-тан-10.1

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Самсил Гроздобер Хардбек-флип капак За Таблет Клучни Карактеристики и Придобивки : Затегнатите клипови нудат универзално вклопување за повеќето таблети 7.9" и 10.1". Затворањето на патентот ја одржува содржината безбедна. Внатрешните џебови држат лабави хартии, картички, игла или пенкало.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.