Фау Кожа Клуб Стол Со Цреша, Испратени Собрани Со Нозе Немонтирани, Повеќе Бои

Фау Кожа Клуб Стол Со Цреша, Испратени Собрани Со Нозе Немонтирани, Повеќе Бои

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Неверојатно едноставен, но софистициран, Овој Стол За Клуб Од Вештачка Кожа во современ стил е привлечен колку што е удобен. Изграден од издржлива метална и дрвена рамка, премиум амортизирана пена и достапен во завршница од цреша, ова удобно и привлечно парче сигурно ќе го воодушеви секој гостин во куќата или деловен соработник. Наменета за подигнување на стилот на кој било простор, оваа опција за седење може да се стави во лоби за посетители или во дневна соба за уживање на пријателите и семејството. Сите овие карактеристики создаваат прекрасно љубовно седиште кое го одразува вашиот уникатен индивидуален стил. Канцеларија Ѕвезда Вештачка Кожа Клуб Стол Со Цреша, Испраќаат Собрани Со Нозе Немонтирани, Повеќе Бои : Дебела Поместена седиште и Назад. Топе Вештачка Кожа. Цреша Заврши Нозе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.