Уникатни Индустрии Злато Божиќ Партија Банер, 108 6

Уникатни Индустрии Злато Божиќ Партија Банер, 108 6

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Уникатните Индустрии внимателно го Обесуваат Нашиот Златен Сјај Среќен Божиќен Транспарент покрај оџакот со надеж дека свети Никола наскоро ќе биде таму. Овој банер за забави од 9 метри вели "Среќен Божиќ" со светкави златни букви, па сигурно ќе изгледа стилски на Вашата Божиќна прослава. Користете ги жиците на двата краја за да го закачите банерот на вашиот ѕид, на врата или преку вашата мантија. Направете Ја Вашата Божиќна магија со повеќе од нашите достапни материјали За божиќни забави. Уникатни Индустрии 9 стапки Златен Сјај Среќен Божиќ Банер : Висат на вратата, во прозорец, или на ѕид. Идеален за секоја празнична забава. Комбинирајте со повеќе златни резерви За Божиќни забави.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.