Котел Луди Пуканки Производител

Котел Луди Пуканки Производител

DEN 3343.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Вест Бенд Котел Луди 82386 Пуканки Производител-Нафта-1.50 гал Уживајте Во гурманските, здрави, забавни пуканки и ореви закуска креации дома со Западниот Бенд Котел Луди. Со можност за пукање пуканки, печење, глазура или тост ореви во истиот апарат, Котелот Вест бенд луди обезбедува комбиниран апарат кој е лесен за употреба. Моторизираната шипка за мешање нежно паѓа навртки со поставка за топлина прилагодена за задачата. Посебната поставка за пуканки меша и се појавува најмногу 6 литри пуканки, кои може да се сервираат токму во проѕирниот капак.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.