Кингстон Месинг КС Л Менхетен 2-Се Справи во. Тапа За Бања На Ѕид, Полиран Никел

Кингстон Месинг КС Л Менхетен 2-Се Справи во. Тапа За Бања На Ѕид, Полиран Никел

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Украсете го вашиот дом со лутоста и елеганцијата што ја обезбедува оваа славина. Прикачен на ѕидот зад вашиот мијалник, хоризонталниот поп додава неверојатен елемент во дизајнот на вашата бања. Чистењето е исто така ветре бидејќи се расчистува контра просторот. Менхетен 2-Рачка 8 во. Тапа за бања На Ѕид И нејзината карактеристична цврста месинг конструкција и врвен никел полиран со масло гарантирано ќе го гламуризираат модерниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Имитирајте го истакнатиот раскош На Менхетен со заминувањето на оваа славина од просечноста. Цврста месинг конструкција. Кертриџ керамички диск без капе. Ѕид монтирање 3-дупка инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на излив на 60 ПСИ. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост. Ги исполнува УПАТСТВАТА НА АДА.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.