Кит Кимберлин-Кутре Мрежа Ѕид Постер, 22.375 34

Кит Кимберлин-Кутре Мрежа Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 768.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Тренд Меѓународен Кит Кимберлин-Кутре Мрежа Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Кит Кимберлин - Кутре Мрежа Ѕид Постер Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.