Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Моќен Светла Бебе Светла ПРЕДВОДЕНА Расадник Движење Сензор Светлина Во Бело

Моќен Светла Бебе Светла ПРЕДВОДЕНА Расадник Движење Сензор Светлина Во Бело

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

GE 35027 Касета Диктафон, Пренослив GE 35027 Касета Диктафон Вградени Уреди : Микрофон, Звучник. Вградени Уреди : Микрофон, Звучник. Поддржани Медиуми : Касета. Фактор На Форма : Пренослив. Микрофон : Да. Поддржани Медиуми : Касета. Фактор На Форма : Пренослив. Микрофон : Да. Поддржана Големина на батеријата : В. Број На Поддржани Батерии : 4.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.