Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Реки Работ Производи Метал Отпад Кошница, Мали Ѓубре Може, Новина Ѓубре Може За Канцеларија, Кујна, Бања, или Спална соба, Природата И Дивиот Свет Дома Декор, Лов Тем?

Реки Работ Производи Метал Отпад Кошница, Мали Ѓубре Може, Новина Ѓубре Може За Канцеларија, Кујна, Бања, или Спална соба, Природата

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Внесете ја убавината на природата во вашиот дом и додајте карактер во секоја просторија со Ловечка Тема Кошница За Отпад Од Реките Работ Производи. Нашата декоративна, мала канта за ѓубре има прекрасна уметност на елени со JQ Лиценцирање, покривајќи ја и нејзината внатрешност и надвор за да го разубави секој простор. Со издржливо лимено тело завршено со висококвалитетна боја, сложеното уметничко дело на нашата корпа за отпадоци ќе трае долго време за уникатно парче декор за домот што ја прикажува вашата личност. Сите наши канти за ѓубре под бирото се високи 10,5 инчи, што е само совршена големина за вашата канцеларија, кујна, студентски дом, бања или спална соба. Додадете мала пластична кеса, а потоа ставете мраз и вашиот омилен пијалок во кујнската канта за ѓубре за новина пиво или кофа со вино што предизвикува разговор за време на секој собир на отворено. Затворена во целосна боја, заштитна амбалажа, Корпата За Отпад Од Ловечка Тема Од Производите На Работ на Реките е одлична идеја за подарок за секој што ја цени убавината на одличното отворено во креативен, практичен додаток за дома. Лов На работ на реката Тематска Корпа За Отпад : Изработена од калај. Се одликува со убава илустрација на бела опашка. Совршен начин за разубавување на секој дом или кабина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.