Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Диск Сопирачка Роторот Одговара изберете: ФОЛКСВАГЕН ЏЕТА, - ФОЛКСВАГЕН ТАОС

Диск Сопирачка Роторот Одговара изберете: ФОЛКСВАГЕН ЏЕТА, - ФОЛКСВАГЕН ТАОС

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Центричен Премиум Ротор со напредна металургија што во голема мера го намалува пискањето на подлогата. Особено ефикасно со поголемо триење; соединенија За сопирачки Во Европски стил. Додаден Молибден и Хром за да се спротивстави На Пукање На роторот Центричен 125.33157 Центрични Премиум Ротори На Диск Сопирачки Со Висока Јаглеродна Легура.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.