Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бафало Игри Војна на Ѕвездите реј & Загатката На Отпорот, Парче

Бафало Игри Војна на Ѕвездите реј & Загатката На Отпорот, Парче

DEN 248.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Реј И Отпорот е сложувалка од 300 парчиња со колаж од ликови од новиот филм "Војна На Ѕвездите : Последниот Џедај". Оваа загатка содржи членови на Отпорот, вклучувајќи светлосна сабја со Реј, Фин, По Дамерон, Генерал Леја Органа, Чубака, Роуз Тико, ББ-8, Р2-Д2 и Ц-3ПО. Отпорот е поддржан од група бродови, вклучувајќи Го Милениумскиот Сокол, Црното Х-Крило На По Дамерон и Бомбардерите На Отпорот додека се борат да застанат против Првиот Ред. Секој бафало игри сложувалка е произведен од рециклирани загатка одбор. Техниката за прецизно сечење гарантира дека секое парче цврсто ќе се вклопи Во Потписот На компанијата Совршен Snap. Вклучен е и постер за бонус загатки, така што ќе имате корисна референца за тоа како треба да изгледа завршената загатка додека ја составувате вашата. Бафало Игри Војна на Ѕвездите реј & Загатката На Отпорот, 300 Парче.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.