Калифорнија Егзотични Новини Интерактивно Трио, Мулти-Брзински Троен Мотор Куршум Вибратор, Сребро

Калифорнија Егзотични Новини Интерактивно Трио, Мулти-Брзински Троен Мотор Куршум Вибратор, Сребро

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Зошто да го ограничите вибрирачкото задоволство на само една зона на задоволство кога ќе можете да уживате во три? Интерактивното трио е збир од три моќни вибрирачки куршуми поврзани со еден контролер со повеќе брзини. Лизгачкиот прекинувач лево од контролорот му овозможува на корисникот да ја постави брзината за еден прикачен куршум, додека другите два вибрираат истовремено со десната поставка на прекинувачот. Без разлика дали се користи за интензивирање на соло задоволство или за додавање на сосема нова димензија во водењето љубов, бесконечните можности на овие вибрирачки куршуми ги прават три играчки во едно! Бара 3 not не се вклучени. Жиците се 30 " долго. Бесконечни можности за љубовни парови. Интерактивен пакет за напојување со двојни контроли придвижува три ултра моќни куршуми. Мулти-брзина. СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со Гумен Брег (СТП) (контролер). СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со позлата (сребрен куршум). (Стп) (РК куршум). 3a батерии. 2,2 "х 1" /6 см х 3 см (секој).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.