Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Висоцки Англиски Појадок Чај, Кеси

Висоцки Англиски Појадок Чај, Кеси

DEN 124.16
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сонцето Никогаш Не Заоѓа На Оваа Светла И Весела Британска Мешавина Од Лисја Од Црн Чај. Внимателно Избрани Од Нашите Експерти За Чај Од Најдобрите Плантажи Во Цејлон И Индија, Овој Фин Чај Е Богат И Сложен, Но Сепак Совршено Избалансиран За Освежување. Уживајте Со Или Без Млеко И Шеќер. Висоцки Англиски Појадок Чај, 16 Кеси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.