Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Френклин Спорт ЦФ Про Целосна Боја Хром Серија Вата Ракавици, Морнарица

Френклин Спорт ЦФ Про Целосна Боја Хром Серија Вата Ракавици, Морнарица

DEN 431.52
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Серијата Френклин Спорт CFX Pro е најпопуларниот модел На френклин на терен. Овие ракавици за вата нудат супериорно чувство кое е надополнето со уникатна флексибилност на вметнување со тектонско вклопување. Дигиталната дланка Од Овча Кожа од светска класа ја одржува мекоста и супериорниот стисок во сите услови, додека дигиталната кожа обезбедува стратешки гравирани жлебови за да се намали собирањето на дланките и да се подобри зафатот. Овие ракавици се задолжителни за дијамантот оваа сезона! ПРО ИЗБОР : како официјални ракавици за вата на МЛБ, CFX Pro е најпопуларната ракавица за вата на терен што ја користат mlb pros. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Конструирани од кожа со врвен квалитет, овие ракавици се дизајнирани да играат во сезоната на врвни перформанси по сезона без солзи или гроздобер. ПРИРОДНО ВКЛОПУВАЊЕ : Овие ракавици се направени специјално за да одговараат на природните кривини на раката за да се осигураат дека удобно се вклопуваат и обезбедуваат одговорно, природно чувство. ХРОМ РАЧЕН ГРБ : Дизајниран со нашиот целосно нов третман со лого на хром, кој овозможува ракавицата да блесне и е најновиот тренд меѓу добрите страни на МЛБ. СИТЕ ГОЛЕМИНИ : Овие ракавици доаѓаат во сите големини на млади и возрасни за да можете да изберете совршено вклопување за вас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.