Моќ Стоп Пред Евро-Стоп ECE-R Сертифицирана Подлога За Сопирачки И Комплет За Ротор, ESK5422

Моќ Стоп Пред Евро-Стоп ECE-R Сертифицирана Подлога За Сопирачки И Комплет За Ротор, ESK5422

DEN 2879.04
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Комплетот За Сопирање Евро-Стоп ги исполнува Европските барања ЗА Сертификација ECE-R90, обезбедувајќи еквивалентни перформанси на OE. За европскиот сопственик на автомобил кој ужива во квалитетот на возењето и не би променил ништо. Комплетот за сопирачки Еуро-Стоп вклучува ротори Со Висок Јаглерод, влошки За Пагидни сопирачки, сензори Боуа и Еквивалент На Ое Европски Хардвер за да се осигура дека перформансите ќе ги исполнат вашите очекувања. Моќ Стоп Пред Еуро-Стоп ЕКЕ-Р90 Сертифицирана Подлога За Сопирачки и Комплет За Ротор, еск5422 еце-Р90 сертифицирани компоненти за да се обезбедат перформанси И безбедност НА ОЕМ. Роторите на диск сопирачките се обложени со користење на вистински Геометар за оптимална антикорозивна заштита. Направени Во Европа влошки и сензори ОД ое (оригинална опрема) производители. Одговара : Земјиште Rangeер Опсегortер Спорт 2006-2009.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.