Напредна Контрола На Климата Гел За Топлина и Влажност Од Уидад За Унисе - 8. оз Гел

Напредна Контрола На Климата Гел За Топлина и Влажност Од Уидад За Унисе - 8. оз Гел

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Најдобриот засилувач на виткање може да ги направи или скрши вашите претрупан брави. Кога користите Гел За Топлина И Влажност За Напредна Контрола На Климата Уидад, го кршите циклусот на пржење и и ја давате на вашата коса потребната заштита од оштетување на топлина и влажност што предизвикува разлетување. Овој производ за стилизирање ги дефинира вашите кадрици и ви дава точна количина на задржување за да ги контролирате вашите кадрици и да ја спречите влажноста да го уништи стилот што толку напорно работевте за да го постигнете. Чувајте ги вашите кадрици без разлетување во секое време. Дефинирајте ги вашите кадрици без да ги направите лепливи, крцкави или тешки. Заштита од оштетување на топлина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.