- ПРО CS Конверзија Заптивка Сет Одговара изберете: 2001-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2001 - ГМЦ СИЕРА

- ПРО CS Конверзија Заптивка Сет Одговара изберете: 2001-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2001 - ГМЦ СИЕРА

DEN 4191.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци комплетите за конверзија на доверба (CS) ја обезбедуваат секоја заптивка за помала работа на моторот - додајте Комплет За Глава (HS) за целосна работа на ремонт на моторот. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Ги исполнува или надминува сите оригинални спецификации на опремата. Потврдено за вклопување, форма и функција. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате. Ги вклучува сите делови потребни за завршување на поправката, освен ако не е поинаку наведено. Одговара Изберете : 2001-2010 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 8 Цил 6,6 Л 2001-2010 ГМЦ СИЕРА 8 Цил 6,6 Л 2001-2007 ГМЦ НОВА СИЕРА 8 Цил 6,6 Л 2006-2010 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г3500 8 Цил 6,6 Л 2006-2010 ГМЦ савана 8 Цил 6.6 л 2006-2010 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г2500 8 Цил 6.6 Л 2006 ХАМЕР Н1 8 ЦИЛ 6.5 Л И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.