Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Зајак Месечината Органски Бебе Унисе Џогер Сет, Големини Новороденче-Месеци

Зајак Месечината Органски Бебе Унисе Џогер Сет, Големини Новороденче-Месеци

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Слатка Пита Бебе И Новороденче Унисекс Зајак Месечина Органски 2-парче џогер сетови се совршени тимови секоја пригода! Секој комплет е направен со органска памучна ткаенина која е нежна за новороденчиња, доенчиња и мали деца. Лесна пријатна облека со ребрести детали за дизајнот. Слика совршен стил кој може да премине во симпатична облека за играње. Мека и удобна облека додека сеуште е мода напред. Еластична Половина. Вештачко Дрвено Копче. Ребрести.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.